1-1622-784300
Schaltbau*C164 C/ 36EV Schütz (alt: S164C1/36V)
Manufacturer Item No.:
1-1622-784300
Item number:
1-1622-784300
from 1 pieces
299,88 € / 1 pieces
from 5 pieces
249,91 € / 1 pieces
from 20 pieces
212,42 € / 1 pieces
from 50 pieces
192,42 € / 1 pieces
from 100 pieces
179,93 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C164 |
| Product Group: | C164C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 36 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 140 A |