1-1620-786964
Schaltbau*C163 C/ 60EV (alt: S163 C1/ 60V)
Manufacturer Item No.:
1-1620-786964
Item number:
1-1620-786964
from 1 pieces
236,08 € / 1 pieces
from 5 pieces
196,73 € / 1 pieces
from 20 pieces
167,22 € / 1 pieces
from 50 pieces
151,48 € / 1 pieces
from 100 pieces
141,65 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C163 |
| Product Group: | C163C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 60 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 100 A |