1-1620-251413
Schaltbau*C163 C/ 110ET Sonderbeschaltung mit Economizer
Manufacturer Item No.:
1-1620-251413
Item number:
1-1620-251413
from 1 pieces
228,62 € / 1 pieces
from 5 pieces
190,53 € / 1 pieces
from 20 pieces
161,95 € / 1 pieces
from 50 pieces
146,71 € / 1 pieces
from 100 pieces
137,18 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C163 |
| Product Group: | C163C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 110 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 100 A |