1-1620-136313
Schaltbau*C163 C/ 24BD-J1 Schütz S
Manufacturer Item No.:
1-1620-136313
Item number:
1-1620-136313
from 1 pieces
634,01 € / 1 pieces
from 5 pieces
528,34 € / 1 pieces
from 20 pieces
449,09 € / 1 pieces
from 50 pieces
406,82 € / 1 pieces
from 100 pieces
380,41 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C163 |
| Product Group: | C163C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 100 A |